Poslední setkání farníků na biblické hodině se neslo v radostné atmosféře díků a vzpomínek. Krásná kytice květin s primičními strelíciemi a obrovský dort – to vše jako výraz vděčnosti za možnost pravidelného setkávání každý čtvrtek během 22 let – vždy po celý školní rok. Jak obohacující bylo setkávání v posledních letech, kdy jsme se mohli všichni zúčastnění sdílet nad Písmem sv. toho konkrétního dne, které jsme slyšeli při mši sv., která pokaždé předcházela biblické hodině. Papež František by měl (má) z nás jistě radost za tento projev synodality v církvi.
25.6.2026

