Zazimování medvědů pod dohledem krotitelek

15 Zář

Naše farnost připravuje na sobotu 18. listopadu „výjezdní zasedání“ pro všechny dospělé naší farnosti na jižní Moravu – do Bzence. Cestou se zastavíme v kapli sv. Ducha v Zubří. Nebude chybět mše sv. za naše rodiny, nějaká ta pamětihodnost, posezení u dobrého vína a především mnoho příležitostí k vzájemnému bližšímu seznámení se a sdílení. Starší, nemocní nebo unavení životem se nemusí bát fyzické námahy, všude dojedeme. Odjezd autobusu by byl kolem 8 hodiny ranní, návrat ve večerních hodinách. Cenu bychom stanovili až po pouti – rozpočítáním nákladů podle počtu osob. V ceně by bylo jízdné, vstupné, „jídelné a pitné“. Zájemce prosím, aby se přihlásili v sakristiích našich kostelů nebo na faře. Počet míst je omezen vypraveným autobusem – 45 míst. Přihlaste se tedy co nejdříve. Nejpozději do konce října.